امشب اولین قسمت از سریال مختارنامه رو دیدیم.قشنگ بود.منتظر تیتراژ پایانی بودیم.انتظار داشتیم در تشکر و قدردانی ها، اسمی هم از شوشتر برده بشه ولی باز هم وقتی نوبت به شوشتر رسید، مورد بی لطفی قرار گرفت.اسامی عوامل و همه اونایی که به نوعی در ساخت این مجموعه همکاری داشتن ذکر شد و نوبت به تشکر از مردم و ارگانها و ... شهرستان ها شد.

 

با تشکر از :

آبادان

اسلام شهر

شهریار
شهر ری

..........

......

...

..

 !!!

آخر هم که از شوشتر خبری نشد.حداقل من که چیزی ندیدم.یعنی قسمتهایی که تو شوشتر فیلمبرداری شده بود رو از پخش حذف کردن؟نکنه اصلا فیلمبرداری تو شوشتر نشده و همش فیلم بوده!؟(ولی یادم میاد رو میدون 17شهریور در خصوص به خدمت گرفتن برای سیاهی لشکر پلاکارد نصب کرده بودن) موقع فیلمبرداری که همش صحبت از شوشتر بود و شوشتر شوشتر میکردن حالا چی شد که موقع پخش اسم شوشتر از قلم افتاد؟

از آبدارچی و راننده هم تشکر شد ولی شوشتر......

موندم چرا هرچی کم کاری و کم لطفی تو این کره خاکی پیش میاد باید شوشتر چوبش رو بخوره...؟

به نظر شما ایراد کار کجاست....؟

....................؟

.............؟

......؟

؟

با یک جستجوی مختصر در سایت این سریال میتونید به مطالبی که به حضور گروه مختارنامه در شوشتر اشاره شده دسترسی پیدا کنید.

www.mokhtarnameh.com

 

اینارو من خوندم :

بر اساس آخرین اخبار اعلام شده از سوی روابط عمومی این پروژه بخش‌های جنگی این سریال هم پاییز امسال در جنوب کشور مقابل دوربین خواهد رفت و گروه تولید این سریال به زودی پیش تولید بخش‌های جنگی را در استان خوزستان وشهرستان شوشتر آغاز خواهند کرد

 

سه شنبه ، 22 مرداد 1387

پاییز امسال؛ چهار جنگ بزرگ « مختارنامه» در شوشتر به تصویر کشیده می‌شود

با راه اندازی دفتر سریال « مختار نامه » در شهر شوشتر، استان خوزستان پاییز امسال شاهد فیلم‌برداری بخش‌های جنگی این سریال تلویزیونی خواهد بود.

 فیلمبرداری بخش جنوب سریال مختارنامه، اواخر سال گذشته در آبادان به پایان رسید. گروه سازنده این سریال فیلمبرداری در آبادان را از تاریخ دوازدهم آذر ماه آغاز کردند و این مرحله از کار در تاریخ بیستم اسفند ماه پایان یافت.در این فاصله  زمانی علاوه بر به تصویر کشیدن صحنه‌هایی از سریال که نیاز به جغرافیای خاص جنوب داشت در آبادان ؛ به مدت پنج روز هم در شهرستان شوشتر در یک مزرعه صیفی‌جات در کنار رودخانه گرگر فیلم برداری کردند.

به نظر شما ایراد کار کجاست....؟

لطفا با مراجعه به

www.mokhtarnameh.com

در قسمت تماس با ما به این بی توجهی اعتراض کنید.


نویسنده : شوشتر من ساعت ٤:٠۱ ‎ق.ظ تاریخ ۱۳۸٩/٧/۱٠